Wizyty zdalne (teleporady, konsultacja online)

Istnieje również możliwość konsultacji online, zwłaszcza korzystnych dla osób mieszkających daleko od Krakowa lub mających problem z dotarciem do Centrum. Dogodny termin konsultacji online można umówić dzwoniąc do rejestracji Centrum. Terapeuta może podesłać link do rozmowy, który nie wymaga instalacji dodatkowego oprogramowania na komputerze czy telefonie komórkowym.

Przed taką wizytą należy wykonać zdjęcia wysuniętego języka na brodę, najlepiej w świetle dziennym, bez lampy błyskowej, z przodu i nieco z boku oraz od dołu (tak jakby się chciało dotknąć czubkiem języka czubka nosa). Istotne jest, aby zdjęcia było ostre i można je przesłać albo na adres naszego Centrum, albo na adres e-mail, który poda terapeuta.

W celu zatwierdzenia wizyty należy opłacić ją z góry dokonując wpłaty na rachunek – Centrum Medycyny Chińskiej, Alior Bank  nr: 37 2490 0005 0000 4500 6820 6911, w temacie wpisując: WIZYTA ZDALNA oraz nazwisko Pacjenta z datą planowanej wizyty, a dowód przelewu proszę wysłać mailem do Rejestracji (email: info@medycynachinska.org ) – po otrzymaniu potwierdzenia mailem recepcjonistka oddzwoni i potwierdzi termin wizyty lub ustali się inny dogodny termin.

Wizyty zdalne możliwe są u następujących terapeutów:
mgr Teresa Rajtar
dr Magdalena Konior
dr Wiesław Nowak
Konrad Skrzyszewski (wyłącznie dotychczasowi pacjenci w trakcie leczenia)

Ważna uwaga: w przypadku braku odwołania lub przełożenia wizyty na inny termin w czasie krótszym niż 12 godzin przed ustaloną wizytą – opłata nie będzie zwracana.

Rejestracja do specjalisty

Wypełnij formularz zgłoszenia,
a my oddzwonimy do Ciebie!

Zarejestruj się online

Kontakt

Centrum Medycyny Chińskiej

adres: ul. Warszawska 1
31-155 Kraków
zobacz na mapie
telefon: +48 884 988 887
email: info@medycynachinska.org