Wizyty zdalne (teleporady, konsultacja online)

W związku z epidemią COVID-19 uruchamiamy możliwość zamówienia i odbycia wizyty zdalnie – za pośrednictwem komunikatora Skype (darmowa instalacja na komputerze lub smartfonie: https://www.skype.com/pl/get-skype/ ).

W ramach wcześniej umówionej wizyty u wybranego terapeuty medycyny chińskiej istnieje możliwość bezpośredniej rozmowy za pomocą Skype video (a w przypadku słabego połączenia internetowego – jedynie połączenie głosowe). Terapeuta będzie mógł zadawać pytania diagnostyczne oraz udzieli wszystkich niezbędnych informacji i wyjaśnień jak podczas normalnej wizyty w gabinecie. Na koniec wizyty przepisze recepturę ziołową oraz/lub przedstawi inne zalecenia (np. dotyczące diety, trybu życia itd.); Może tez recepturę ziołową opracować po wizycie i przesłać ją na adres mailowy Pacjenta, lub na jego życzenie przesłać recepturę w imieniu Pacjenta do realizacji. W takim przypadku zamówione zioła zostaną dostarczone do Pacjenta przesyłką kurierską za pobranie w czasie 2-3 dni roboczych.

Przed taką wizytą należy wykonać zdjęcie wysuniętego języka na brodę, najlepiej w świetle dziennym, bez lampy błyskowej, z przodu i nieco z boku. Istotne jest, aby zdjęcia było ostre i można je przesłać na adres naszego Centrum.

Rejestracja na wizyty zdalne odbywa się tak samo, jak w przypadku wizyt w gabinecie – najlepiej telefonicznie (nr tel. 884-988-887). Ustalona zostanie godzina wizyty – w niektórych przypadkach możliwe są również inne godziny i dni niż te, w których dany terapeuta przyjmuje w Centrum na ul. Warszawskiej 1. W celu zatwierdzenia wizyty należy opłacić ją z góry dokonując wpłaty na rachunek nr: 37 2490 0005 0000 4500 6820 6911 w Alior Banku, w temacie wpisując: WIZYTA ZDALNA oraz nazwisko Pacjenta z datą planowanej wizyty, a dowód przelewu proszę wysłać mailem do Rejestracji (email: info@medycynachinska.org ) – po otrzymaniu potwierdzenia mailem recepcjonistka oddzwoni i potwierdzi termin wizyty.

Wizyty zdalne możliwe są u następujących terapeutów:
dr Magdalena Konior
dr Wiesław Nowak (wyłącznie dotychczasowi pacjenci w trakcie leczenia)
Konrad Skrzyszewski (wyłącznie dotychczasowi pacjenci w trakcie leczenia)
Anna Szydlik

Ważna uwaga: w przypadku braku odwołania lub przełożenia wizyty na inny termin w czasie krótszym niż 4 godziny przed ustaloną wizytą – opłata nie będzie zwracana.

Rejestracja do specjalisty

Wypełnij formularz zgłoszenia,
a my oddzwonimy do Ciebie!

Zarejestruj się online

Kontakt

Centrum Medycyny Chińskiej

adres: ul. Warszawska 1
31-155 Kraków
zobacz na mapie
telefon: +48 884 988 887
email: info@medycynachinska.org