Anna Szydlik

anna-szydlikAnna Szydlik jest terapeutą tradycyjnej medycyny chińskiej (TMC) – zajmuje się akupunkturą, dietetyką medycyny chińskiej oraz masażem akupunkturowo meridianowym (AMM).

Tradycyjnej medycyny chińskiej (TMC) uczyła się i nadal doskonali swoje kwalifikacje w Instytucie Medycyny Chińskiej i Profilaktyki Zdrowia w Krakowie. Brała udział w kursach m.in. takich nauczycieli jak:
dr Radha Thambirajah (Akupunktura kosmetyczna i choroby skóry, Choroby wewnętrzne, Chińska akupunktura ucha, Bóle i choroby w obrębie głowy i szyi, Diagnoza w akupunkturze, Akupunktura w ginekologii i położnictwie, Energetyka w akupunkturze, Leczenie bólu akupunkturą, Choroby psychosomatyczne i psychiczne – leczenie akupunkturą i kroplami Bacha),
prof. dr Li Jie  (Nowotwory piersi w klasycznej medycynie chińskiej, Klasyczna medycyna chińska),
prof. dr Hu Kaming (Bezsenność) oraz
prof. dr Peilin Sun (diagnostyka, akupunktura, fitoterapia TMC: Alergie i nietolerancje pokarmowe, Leczenie zaburzeń alergicznych, Otyłość i kontrola wagi, Analiza i leczenie akupunkturą zaburzeń psychosomatycznych),
prof. Claude Diolosa (Diagnoza z twarzy, pulsu i języka),
lic. ac. Donald Halfkenny (Gua Sha, Ping Shen),
lic. ac. Jani White (Męskie zdrowie (płodność, zaburzenia seksualne i choroby układu moczowo – płciowego u mężczyzn),
Michael Uhrhan (masaż akupunkturowo meridianowy),
lic.ac.Tuvia Scott (akupunktura brzucha),
dr Wiesław Nowak (akupunktura),
dr Agnieszka Krzemińska (dietetyka profilaktyczna i lecznicza TMC oraz zioła i klasyczne receptury chińskie),
dr Marek Kalmus (Wielkie systemy medyczne Wschodu) i wielu innych.

Od dawna interesuje się dietetyką i zdrowym odżywianiem, oraz prowadzi w tym zakresie warsztaty i konsultacje indywidualne. Współpracuje również aktywnie z portalem internetowym Dzieci są ważne: http://dziecisawazne.pl/author/anna-szydlik/
oraz pisze artykuły do gazety wewnętrznej firmy Energy

http://www.energy.sk/info/default.asp

Ukończyła międzynarodowy kurs nauczycielski jogi.

Anna Szydlik zna podstawy medycyny i dietetyki zachodniej.  Obecnie prowadzi praktykę w gabinecie Tradycyjnej Medycyny Chińskiej (TMCh Henryk Witański) w Katowicach oraz w Centrum Medycyny Chińskiej w Krakowie.

Zajmuje się terapią dzieci (w tym także niemowląt), młodzieży oraz dorosłych. Przyjmuje także wegetarian i wegan na indywidualne konsultacje żywieniowe.
Interesuje się endokrynologią w Medycynie Chińskiej oraz leczeniem chorób cywilizacyjnych i autoimmunologicznych dietą, ziołami i akupunkturą. Duży nacisk w swojej praktyce stawia na dobór indywidualnych zaleceń dietetycznych, gdyż „Niech pożywienie będzie twoim lekarstwem, a lekarstwo pożywieniem”.

W życiu prywatnym pasjonatka gór i wycieczek wysokogórskich.

Rejestracja do specjalisty

Wypełnij formularz zgłoszenia,
a my oddzwonimy do Ciebie!

Zarejestruj się online

Kontakt

Centrum Medycyny Chińskiej

adres: ul. Warszawska 1
31-155 Kraków
zobacz na mapie
telefon: +48 884 988 887
email: info@medycynachinska.org