BEZPŁATNE BADANIA DZIECI Z ADHD

WAŻNA INFORMACJA DLA RODZICÓW DZIECI Z ADHD

W związku z prowadzonym badaniem naukowym dla celów pracy magisterskiej Marty Kubisz przygotowywanej na Nanjing University of Chinese Medicine (NJUCM) dotyczącej

SKUTECZNOŚCI LECZENIA BAŃKAMI CHIŃSKIMI BRAKU KONCENTRACJI U DZIECI CIERPIĄCYCH NA NADPOBUDLIWOŚĆ,

W soboty w dniach 12 i 14 września 2020 organizujemy bezpłatne konsultacje dla dzieci w wieku od 8 do 16 lat z syndromem zdiagnozowanym w medycynie zachodniej jako ADHD.
Konsultacje odbywać się będą raz w tygodniu w godzinach od 10:00 do 18:00 począwszy od 12 września 2020 i 26 września 2020 – po uprzednim zarejestrowaniu w Centrum Medycyny Chińskiej na ul. Warszawskiej 1 w Krakowie, tel. 884988887 (rejestracja w godzinach 9:00-19:00); www.medycynachinska.com.
 
Badanie prowadzone jest przez Martę Kubisz-Gregori, doświadczoną terapeutkę medycyny chińskiej będącą na ostatnim roku trzyletniej specjalizacji w TCM Pediatrics (Pediatrii w Medycynie Chińskiej) na Nanjing University of Chinese Medicine w Chinach.
Pierwsza konsultacja polegać będzie na zdiagnozowaniu małego pacjenta według medycyny chińskiej, która ma inny system diagnozowania nie pokrywający się z diagnostyką medycyny zachodniej, jak również inaczej określa wzorce chorobowe i leczy je naturalnymi metodami takimi jak zioła, masaż, akupunktura, moksa czy bańki.
Na potrzeby prowadzonego badania naukowego jedynie dzieci z chińskim wzorcem zwanym NIEDOBÓR YIN będą mogły skorzystać z zaproponowanego leczenia medycyną chińską (bezpieczną recepturą ziołową właściwą dla tego syndromu ADHD oraz protokołem aplikacji baniek na punktach akupresury) podczas 6 bezpłatnych wizyt w ciągu 3 miesięcy.
Dzieci z innymi wzorcami patologii wg medycyny chińskiej (mimo, że w medycynie zachodniej też zaliczone są do jednostki chorobowej ADHD) mogą być leczone, ale już odpłatnie, ponieważ nie wchodzą one w zakres prowadzonych badań.
Serdecznie zapraszamy do rejestracji dzieci w wieku od 8 do 16 lat, które zostały zdiagnozowane przez medycynę konwencjonalną jako ADHD i są lub nie w trakcie leczenia farmakologicznego.
Więcej informacji na temat planowanych badań znajdziesz >>>TUTAJ

Rejestracja do specjalisty

Wypełnij formularz zgłoszenia,
a my oddzwonimy do Ciebie!

Zarejestruj się online

Kontakt

Centrum Medycyny Chińskiej

adres: ul. Warszawska 1
31-155 Kraków
zobacz na mapie
telefon: +48 884 988 887
email: info@medycynachinska.org