Marta Kubisz

Lekarz tradycyjnej medycyny chińskiej: stosuje masaż Tui Na, akupunkturę, moksoterapię, ziołolecznictwo i dietetykę chińską

Marta Kubisz, lek. TMCMarta Kubisz-Gregori jest doświadczoną lekarką TMC zamieszkałą od ponad 25 lat we Francji. Ukończyła Institut „Shao Yang”, Ecole Supérieure de Médicine Traditionelle Chinoise w Lyonie, gdzie przez siedem lat studiowała tradycyjną medycynę chińską (akupunkturę, zioła chińskie, aromaterapię i masaż Tui Na oraz Qi Gong medyczny) u wybitnych chińskich i zachodnich nauczycieli (m.in. prof. dr Ma Fan, prof. dr Sun Daniel, prof. Francois Ducotterd). Studiowała również język chiński na uniwersytecie w Lyonie (2008-2009) oraz u prof. Fei Wanga kaligrafię chińską na Uniwersytecie w Genewie (2006-2007).

Od kilkunastu lat prowadzi w Lyonie własną praktykę w pełnym zakresie medycyny chińskiej z dużym doświadczeniem w leczeniu chorób nerwowych, zaburzeń hormonalnych, chronicznych bólów, problemów układu oddechowego, trawiennego i ruchowego. Od wielu lat skupia szczególną uwagę na zastosowaniu medycyny chińskiej w ginekologii oraz leczeniu niepłodności i chorób dziecięcych. Specjalizuje się w pediatrii odbywając regularnie praktyki kliniczne z zakresu akupunktury dziecięcej, masażu Xiao Tui Na oraz specyfiki ziołolecznictwa pediatrycznego (Szpital Uniwersytecki w Nanningu).

Jest specjalistą i wykładowcą masażu terapeutycznego Tui Na. Prowadzi kursy we Francji w Institut Professionel de Formation Superieure, a od 2012 roku również w Krakowie w Instytucie Medycyny Chińskiej i Profilaktyki Zdrowia.

Biegle zna języki: polski,francuski, angielski i włoski – może przyjmować pacjentów zagranicznych mówiących w tych językach.
W Centrum Medycyny Chińskiej w Krakowie przyjmuje od 2013 roku.

Rejestracja do specjalisty

Wypełnij formularz zgłoszenia,
a my oddzwonimy do Ciebie!

Zarejestruj się online

Kontakt

Centrum Medycyny Chińskiej

adres: ul. Warszawska 1
31-155 Kraków
zobacz na mapie
telefon: +48 884 988 887
email: info@medycynachinska.org