Marcin Wolfinger

Marcin Wolfinger

  • Lekarz medycyny
  • Specjalista neurolog
  • Specjalista leczenia bólu
  • Specjalista  medycyny chińskiej i akupunktury

Ukończył Akademię Medyczną na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie uzyskując dyplom lekarza medycyny w 2002 r. nieustannie pogłębiając swoją wiedzę i praktykę w zakresie  medycyny. W 2010 r.  otrzymał  tytuł specjalisty w zakresie neurologii.

Równocześnie od około 15 lat zajmuje się akupunkturą i medycyną chińską, ciągle pogłębiając wiedzę w tej dziedzinie. Ukończył siedmiotygodniowy staż na Oddziale Tradycyjnej Medycyny Chińskiej i Akupunktury w Pekinie (2005 r.). Pracował też jako wolontariusz przez sześć tygodni w  FreeClinik w Nepalu (w Katmandu w darmowym szpitalu dla osób biednych) pod kierunkiem Matthiasa Hunecke, u którego odbył 4-letnie szkolenie w zakresie Tradycyjnej Medycyny Chińskiej prowadzone w Krakowie wg programu Instytutu Avicenny.

Uczestniczył w bardzo wielu specjalistycznych kursach prowadzonych przez czołowych nauczycieli medycyny chińskiej i akupunktury w Polsce i na świecie m.in.: prof. dr Li Jie, prof. dr Sun Peilin, Claude Diolosa, Matthias Hunecke, Rosmarie Weiber, Peter Deadman, Tadeusza Błaszczyka.

Szczególnie interesuje się  fascynującym działaniem akupunktury na człowieka.

Rejestracja do specjalisty

Wypełnij formularz zgłoszenia,
a my oddzwonimy do Ciebie!

Zarejestruj się online

Kontakt

Centrum Medycyny Chińskiej

adres: ul. Warszawska 1
31-155 Kraków
zobacz na mapie
telefon: +48 884 988 887
email: info@medycynachinska.org